Poznati govore o starenju u Hrvatskoj – intervjui s 12 istaknutih javnih osoba

Pragma, uz potporu Grada Zagreba – Ureda za socijalnu zaštitu i osobe s invaliditetom, povodom završetka 2012. – Europske godine aktivnog starenja i solidarnosti između generacija – predstavlja 12 intervjua s istaknutim javnim osobama:
Arsen Dedić
Gabi Novak
Ignac Kulier Pragma sat aktivnog starenja 2012
Vlado Puljiz
Zdenka Kovačiček
Ljubica Uvodić Vranić
Vladimir Gruden
Špiro Guberina
Pero Kvrgić
Tihana Harapin Zelepugin
Saša Zelepugin
Oliver Mlakar

Želite li objaviti intervjue u svojim medijima?
Preuzimanje dijela ili cijelog intervjua je moguće uz obvezno navođenje izvora (www.udruga-pragma.hr) kao i popratnog teksta. Za sve ostale informacije, molimo vas kontaktirajte Pragmu putem e-maila: pragma (et) udruga-pragma.hr ili na 098 175 9390.