Godišnja nagrada za novinarske radove koji promiču vrijednosti obrazovanja 2017. – 2018.

Pragma ovom Nagradom želi podržati rad novinara koji promiču vrijednost obrazovanja i koji svojim izvještavanjem doprinose kvalitetnijoj informiranosti građana o obrazovanju.

Projekt je do sada proveden na području cijele RH, a doprinio je provedbi građanskog odgoja u školama. Škole su istaknule i kako uključivanjem djece i mladih u odlučivanje učvršćujemo njihovo samopouzdanje jer je učenicima pružena mogućnost odabira – ona im daje osjećaj važnosti jer se njihov glas uvažava.

Nagrada se provodi uz potporu Grada Zagreba.

Prošlogodišnji dobitnici Nagrade na: https://www.udruga-pragma.hr/nagradeni-novinarski-radovi-koji-poticu-suosjecanje.

Preuzmite:
Dopis za odgojno – obrazovne ustanove – Poziv za sudjelovanje u dodjeli Nagrade.
Smjernice za provedbu glasovanja
Glasački list za dodjelu Nagrade.
Obrazac za ocjenjivanje radova za ustanove.

TISKANI / ONLINE PRILOZI

Dominik Janović, Global
BORBA S DEPRESIJOM Mladi ne traže pomoć iz straha da prisilno ne završe ‘u Vrapču‘

Petra Plivelić, Jutarnji list