Krize u obiteljima i suradnja: iskustva i razmišljanja studenata

Pročitajte tri članka naših studenata socijalnog rada, a koji su usmjereni zaštiti obitelji:

Krize u obitelji: što kada smrt djeda ili bake potrese svijet djeteta?
Popustljivi ili zanemarujući roditelji – kako pomoći djeci unutar škole?

Zajedničko djelovanje roditelja i razrednika u poboljšanju funkcioniranja djece u školi

Članke možete preuzeti ovdje:

Radovi su nastali u okviru vježbi iz kolegija „Socijalni rad i mladi društveno neprihvatljivog ponašanja“ i „Socijalni rad u organiziranju zajednice“ pri Studijskom centru socijalnog rada Pravnog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, a unutar projekta “Podrška obitelji u zajednici”. Programske aktivnosti se provode uz potporu Ministarstva zdravstva i Središnjeg državnog ureda za demografiju i mlade. Sadržaj je u isključivoj odgovornosti studenta i ne može se smatrati mišljenjem Pragme niti ugovornih tijela.