Mreža za socijalno i emocionalno učenje

Pozivamo dječje vrtiće, osnovne i srednje škole, učeničke domove, ustanove socijalne skrbi, zdravstvene ustanove, visokoobrazovne i znanstvene ustanove, gradove, općine i županije, socijalne partnere te udruge, zaklade i pojedince da nam se pridruže neformalnoj Mreži za socijalno i emocionalno učenje koja će povezivati stručnjake u dijeljenju najboljih praksi u području socijalnoj i emocionalnog opismenjavanja djece i mladih.

Članstvo u Mreži je besplatno, a članstvom se ne preuzimaju nikakve financijske ili druge pravne obveze. Svi članovi Mreže će imati mogućnost sudjelovanja na edukacijama organiziranim za članove Mreže. 

Sve informacije o Mreži možete pročitati u Smjernicama, a nakon toga možete preuzeti Sporazum o pristupanju kojeg nam dostavljate na e-poštu: pragma@udruga-pragma.hr.