Ocjenjivanje novinarskih radova od 24.2. do 4.5.2020.

Godišnja nagrada za novinarske radove

Od 24. veljače do 4. svibnja 2020. odgojno – obrazovne ustanove mogu ocjenjivati novinarske radove za “Godišnju nagradu za novinarske radove koji promiču vrijednosti obrazovanja”.

Novinarske radove, Smjernice, obrasce za ocjenjivanje radova, glasački list, poziv za sudjelovanje koji je upućen svim odgojno – obrazovnim ustanovama u RH, možete pronaći na mrežnoj stranici Pragme: https://www.udruga-pragma.hr/obrazovanje-i-mediji, a dodatne informacije na Facebook stranici Nagrade: www.facebook.com/Pragma.Nagrada.

Kako je ove godine tema “privrženost”, sigurni smo da će dodjela Nagrade biti poticaj i za mnoge izvannastavne aktivnosti. Partner u dodjeli Nagrade je Društvo za komunikacijsku i medijsku kulturu.