MOZAIK – kombinirani pristup osnaživanju kognitivnih rezervi

Udruga Senior je kroz projekt pod nazivom Mozaik – kombinirani pristup osnaživala kognitivne rezerve starijih osoba u gradu Zagrebu tijekom 2022. godine. Aktivnosti projekta usmjerene su na očuvanje i osnaživanje kognitivnih rezervi starijih osoba kroz provedbu ciklusa radionica i objavu edukativnih i praktičnih članaka vezanih uz mentalno zdravlje starijih osoba na internetskoj stranici i društvenim mrežama Udruge Senior. Tako na mrežnoj stranici Udruge Senior možete pronaći zanimljive članke poput: “Osnovno o pamćenju“, “Mitovi i istine o pamćenju” te “Savjeti i vježbe za bolje pamćenje“. Partner na projektu je Pragma.

Programske aktivnosti provode se uz financijsku potporu Grada Zagreba. Sadržaj je u isključivoj odgovornosti Udruge i ni pod kojim uvjetima se ne može smatrati kao odraz stajališta Grada Zagreba.