Društveno odgovorno poslovanje i kampanje za podizanje svijesti o digitalnom obrazovanju

Otvorili smo posebnu kategoriju koja ne ulazi u ocjenjivanje za ovogodišnju “Godišnju nagradu za novinarske radove koji promiču vrijednosti obrazovanja”, ali doprinosi ciljevima projekta medijske i emocionalne pismenosti djece i mladih u Hrvatskoj, specifično ove godine s temom prednosti i nedostataka digitalnog obrazovanja.

Kategorija: “Društveno odgovorno poslovanje i kampanje za podizanje svijesti o digitalnom obrazovanju” bit će dostupna nastavnicima/roditeljima, za sve članke/priloge gdje vidimo da su tvrtke odigrale važnu ulogu u promociji/aktualizaciji digitalnog obrazovanja (samostalno ili u suradnji s udrugama ili pojedincima).

Više o Nagradi na: https://www.udruga-pragma.hr/digitalno-obrazovanje-u-hrvatskoj.

Nagrada se dodjeljuje uz potporu Grada Zagreba te uz partnerstvo Društva za komunikacijsku i medijsku kulturu. Sadržaj objave i Nagrade je u isključivoj odgovornosti Pragme i ne odražava stav Grada Zagreba.