“Dojdi osmaš” u Pragmu, Teslinu 13!

Pragma je i ove godine 6. svibnja 2016. godine svoje aktivnosti predstavljala učenicima i članovima obitelji na manifestaciji “Dojdi osmaš!” na zagrebačkom Zrinjevcu. Glavna poruka koju je Pragma uputila djeci, mladima, roditeljima i stručnjacima je bila:

Pragma ti pruža besplatnu podršku u svim izazovima, iskustvima, radostima i teškoćama (osobnim, školskim, vršnjačkim, obiteljskim,…) s kojima ćeš se susresti u srednjoškolskom razdoblju kako bi što uspješnije završio željeno obrazovanje!

Manifestacija se provodi već 13. godinu, na inicijativu i pod pokroviteljstvom gradonačelnika Grada Zagreba Milana Bandića, u organizaciji Gradskog ureda za obrazovanje, kulturu i sport. Suorganizatori događaja su Prirodoslovna škola Vladimira Preloga, Grafička škola u Zagrebu i Ugostiteljsko-turističko učilište.

Hvala našim volonterkama Katarini Jelić, Katarini Bogović i Teni Jović na aktivnom sudjelovanju na manifestaciji!