Dobra djela stvaraju heroje!

Vrijedni tim portala emajstor.hr svakodnevno se trudi pomoći u izgradnji i uređenju domova i poslovnih prostora. Kao što ističu s portala, “životni prostor svakog od nas puno je veći od doma i ureda. Naš životni prostor čine priroda koju volimo i mjesto u kojem živimo, odnosno svi ljudi koje susrećemo. Naš životni prostor čine i ljudi koje često zanemarujemo – ranjivi ljudi koji ne mogu sami izabrati dostojanstven život. Poboljšanje kvalitete našeg susjedstva i života svih ljudi koji u njemu žive odgovornost je svih nas”.

Zato pozivaju da pod motom “Dobra djela stvaraju heroje” udružimo snage i pomognemo neprofitnim organizacijama koji brinu za ranjive skupine, a jedna od njih je i Pragma!

Zauzvrat, organizacije će nastaviti poboljšavati životno okruženje i poboljšavati kvalitetu života onih kojima je pomoć potrebna.

Više o Pragmi na:  “Dobra djela stvaraju heroje”.