Djeca trebaju vođenje i uzore u svojim obiteljima i okolini

U emisiji Argumenti Hrvatskoga katoličkog radija 16. veljače 2022. godine gostovala je Marija Granić, mag. psihologije i savjetnica u Pragmi. Emisija je tražila odgovore na pitanja: “Tko su djeca diktatori, a tko poslušni roditelji? Zašto ne bismo trebali kupovati ljubav svoje djece? Za koga su videoigre zamka – roditelje ili djecu? Kada djeci dopustiti pristup mobitelu, računalu, ekranima? Možemo li ispraviti krive korake? Kada i od koga potražiti pomoć ako se ne snalazimo najbolje?”. Uz Mariju su u emisiji sudjelovale i Matea Babić, viša stručna savjetnica – socijalna pedagoginja na Odjelu za mladež Županijskog suda u Zagrebu i Vesna Toplak, pedagoginja u Školi za primalje Zagreb. Urednik emisije: Branimir Gubić.

Pogledajte emisiju na YouTube kanalu HKM-a: