„Djeca diktatori i poslušni roditelji?“

„Djeca diktatori i poslušni roditelji?“ je tema ZOOM predavanja udruge Pragma koje će se održati u ponedjeljak 20. 12. 2021. godine, od 18 do 19 sati. Zašto ne biste trebali „kupovati ljubav“ svoje djece novim mobitelima i zašto su videoigrice zamka za roditelje – prije, tijekom i nakon božićne shopping groznice, govore Marija Granić, mag. psihologije i savjetnica u Pragmi i Nedjeljko Marković, dipl. soc. radnik, predsjednik Pragme, i gost/gošća iznenađenja – osobe s iskustvom.

Obvezne su prijave putem poveznice:

https://us06web.zoom.us/meeting/register/tZMkduirpzwsGNygf5Vv2JB_Tq-PCFDlV44-

Predavanje je besplatno, ali nas možete božićno darivati i uplatiti donaciju za rad Pragme, IBAN: HR6923400091110232954, opis: donacija.

Predavanje se održava unutar projekta “Opiši me!” koji se provodi uz potporu Ministarstva znanosti i obrazovanja. Sadržaj predavanja i objava su u isključivoj odgovornosti Pragme.