Tu djeca postaju ljudi!

8-4-2015 Sesevetska_Sopnica_predavanje_za_roditelje

8-4-2015 Sesevetska_Sopnica_predavanje_za_roditelje
Tko je najviše utjecao na mene, na moje nutarnje, emocionalno ja – ima li među tim osobama odgojitelja u vrtiću, učitelja, nastavnika? Kvalitetnih knjiga? Medija?

O tim, a i brojnim drugim pitanjima povezanim s emocijama i medijima, razgovarali smo 8. travnja 2015. godine s 39 roditelja i nastavnicima Osnovne škole Sesvetska Sopnica u Zagrebu. Predavanje je vodila Jelena Mališa, mag. soc. ped., voditeljica Savjetovališta Pragme, a obuhvaćene su teme razvoja emocionalne pismenosti i inteligencije i medijskog odgoja.

Predavanja se provode uz potporu Ministarstva znanosti, obrazovanja i sporta u projektu “Opiši me!”, partnerstvo Društva za komunikacijsku i medijsku kulturu, Doma učenika srednjih škola Antun Gustav Matoš i Škole za primalje u Zagrebu.