Radni susret „Mreža visoke kvalitete“ Sloveniji

MCT Trbovlje

Predstavnice Pragme Suzana Jedvaj, mag. soc. rada i Jelena Mališa, mag. soc. ped., sudjelovale su od 5. do 8. ožujka 2014. godine u Trbovlju u Sloveniji, na susretu „Mreža visoke kvalitete“. Sastanak je organizirao Mladinski Center Trbovlje i bio je namijenjen organizacijama civilnog društva koje rade s mladima u svrhu predstavljanja organizacija i djelokruga rada, povezivanja i uspostavljanja pouzdanih partnerstava za buduće europske projekte.

Ideja stvaranja mreže organizacija prihvaćena je među sudionicima kao sredstvo povezivanja i komuniciranja, zajedničkog prijavljivanja projekata i razmjene ideja rada s mladima. Susretu se odazvalo desetak organizacija iz cijele Europe, a Pragma je sudjelovanjem osigurala mrežu različitih organizacija ciljem Europe zainteresiranih za suradnju. 
MCT TrbovljeMCT