Predstavnici njemačkih političkih stranaka i neprofitnih organizacija u posjeti Hrvatskoj

ALEXANDER_KRAUSS_CDU_NJEMACKA

Predstavnici Pragme su 27. lipnja 2012. godine održali radni sastanak s Martinom Duligom, MdL, predsjednikom Kluba zastupnika SPD-a u parlamentu Savezne pokrajine Saske i članom Izvršnog odbora SPD-a SR Njemačke; Sebastianom Feydtom, glavnim izvršnim direktorom Zaklade Frauenkirche Dresden; Alexanderom Kraußom, MdL, predsjednikom Radne skupine za socijalna pitanja, zaštitu potrošača i politiku tržišta rada (CDU)  i Johannesom Neudeckom, predsjednikom humanitarne udruge Hilfe Konkret. S predstavnicima Pragme je njemačko izaslanstvo raspravljalo o socijalnim pitanjima, razvoju civilnog društva i mogućnostima suradnje u Hrvatskoj i Njemačkoj.
ALEXANDER_KRAUSS_CDU_NJEMACKAMARTIN_DULIG_SPD_NJEMACKAJohannes_NeudeckSEBASTIAN_FEYDT_NJEMACKA