Pragma na Zrinjevcu građanima Zagreba predstavila svoj rad

fotografija 1

Udruga Pragma je sudjelovala je u petak 13.  lipnja 2014. na Tjednu udruga grada Zagreba – manifestaciji koja je održana 14. godinu zaredom u organizaciji Grada Zagreba te je građanima predstavila aktivnosti i usluge koje Pragma pruža od 2006. godine. Uloga organizacija civilnog društva u doba krize bila je ovogodišnja glavna tema manifestacija, u sklopu kojeg se na štandovima predstavljalo oko 130 udruga raznih područja djelatnosti.

Kako ističe Grad Zagreb, ova već tradicionalna manifestacija rezultat je dobre suradnje i partnerstva Gradske uprave i Udruga, a sve na dobrobit sugrađana. Manifestaciju je, u ime gradonačelnika Milana Bandića, otvorila pročelnica Gradskog ureda za socijalnu zaštitu i osobe s invaliditetom Višnja Fortuna.
fotografija 1fotografija 2fotografija 3fotografija 4