Održani okrugli stolovi u Rijeci i Splitu

RIJEKA

Stambena politika u Hrvatskoj kroz prepoznavanje potreba lokalne zajednice – Okrugli stol u Rijeci, 28. lipnja 2010.

RIJEKA

Na okruglom stolu u Rijeci sudjelovali su predstavnici Grada Rijeka, Centra za socijalnu skrb Rijeka, Centra za socijalnu skrb Opatija, Agencije za društveno poticanu stanogradnju Grada Rijeke, Odjela gradske uprave za komunalni sustav, Direkcije stambenih poslova Grada Rijeke, Udruge Terra, Obiteljskog centra Primorsko- goranske županije, Nastavnog zavoda za javno zdravstvo Primorsko-goranske županije, Udruge stanara suvlasnika stambenih zgrada, Upravnog odjela gradske uprave za zdravstvo i socijalnu skrb Grada Rijeke.

Okrugli stol u Splitu održan je 30. lipnja 2010., a sudjelovali su: Služba za imovinsko pravne poslove i gospodarenje gradskim resursima Grada Splita; Grad Split; Upravni odjel za socijalnu skrb, zdravstvenu zaštitu i suradnju s braniteljima i braniteljskim udrugama, Udruga Mirta; Udruga 4+; Tvrtka Elanija; Obiteljski centar Split; Koordinacija udruga obitelji poginulih branitelja  Splitsko-dalmatinske županije; predstavnici stanara; Udruga za inkluziju „Lastavice“.