Održana redovna skupština Pragme – veliki broj projekata i korisnika, s jasnim i vidljivim rezultatima

pragma logo

U petak 11. travnja 2014. godine održana je redovna skupština Pragme. Uz godišnji opisni i financijski izvještaj o radu za 2013. godinu, usvojeni su i drugi dokumenti (analiza izvršavanja Strateškog plana 2013-2016. u skladu s Programom rada za 2014.), a koji će omogućiti još kvalitetniji rad Pragme. Osobito se ističe veliki broj partnerstava, višegodišnje provođenje prihvaćenih projekata i programa; inoviranje i pilotiranje socijalnih i obrazovnih projekata na lokalnoj i nacionalnoj razini; povećanje suradnje s međunarodnim organizacijama i stranim udrugama; povećanje broja korisnika; kao i značajan broj javnih i internih događanja tijekom 2013. godine i učestalo sudjelovanje predstavnika Pragme u medijskom promicanju ciljeva Udruge.
Skupština, kao najviše tijelo Udruge, sastaje se jednom godišnje kako bi promišljalo i donijelo odluke o daljnjem razvoju Udruge. Zahvaljujemo svim članovima na suradnji.
pragma logo