Nacrt kurikuluma građanskog odgoja i obrazovanja

Predstavnica Pragme Suzana Jedvaj sudjelovala je u javnom savjetovanju o Nacrtu kurikuluma građanskog odgoja i obrazovanja koji je održan u utorak 21. veljače 2012. godine. Savjetovanje su organizali Ured za udruge Vlade Republike Hrvatske i Ministarstvo znanosti, obrazovanja i sporta, a u sklopu IPA 2009 projekta „Jačanje kapaciteta Vladinog Ureda za udruge za izgradnju učinkovitog partnerstva s organizacijama civilnog društva u borbi protiv korupcije“.

Pragma pozdravlja izradu Nacrta kurikuluma građanskog odgoja i obrazovanja te ćemo svoje očitovanje o potrebi znatnih dorada Nacrta dostaviti nadležnim državnim tijelima, kao i zainteresiranim javnostima, kako bi djeca i mladi dobili kvalitetne, obuhvatne i primjerene odgojno-obrazovne smjernice za odgovoran život u zajednici.