Jačanje roditeljskih kompetencija – podrška roditeljima u Zagrebu

Pragma je četvrtak 13. veljače 2014.g., u Mjesnom domu Budenec na području Gradske četvrti Sesvete, održala prvu radionicu za djecu i roditelje koja je bila informativne prirode kako bi se roditelje i djecu pripremilo za ciklus stručnih predavanja i radionica. Ciklusa predavanja i radionica se održavaju s ciljevima jačanje roditeljskih kompetencija i poticanja roditelja na prepoznavanje vlastitih potencijala i primjenjivanje u odnosima s djecom.

Želja nam je razvijati različite oblike potpore u lokalnoj zajednici, razvijati mrežu suradničkih institucija u radu s obiteljima i potaknuti na traženje podrške u odgojnom procesu.

Predavanja i radionice su besplatne za djecu i roditelje, zahvaljujući potpori Ministarstva socijalne politike i mladih u projektu „Podrška obiteljima u odgovornom roditeljstvu“ i Gradu Zagrebu.