Halt – stop program u Zagrebu

U Industrijsko – strojarskoj školi u Zagrebu predsjednica Udruge sudaca za mladež, obiteljskih sudaca i stručnjaka za djecu i mlade Lana Petö Kujundžić je u petak 5. listopada 2012. g. predstavila “Halt – stop program” koji se provodi na području gradske četvrti Trnje, uz partnerstvo Udruga Pragma i uz financijsku podršku Grada Zagreb – Ureda za obrazovanje, kulturu i šport i Ureda za socijalnu zaštitu i osobe s invaliditetom. Na sastanku su, uz ravnatelja Industrijsko – strojarske škole Nenada Pavlinića, sutkinje Visokog prekršajnog suda u Zagrebu Branke Žigante Živković i predsjednika Pragme Nedjeljka Markovića, sudjelovali predstavnici škola, učeničkih domova, Grada Zagreba i Centra za socijalnu skrb Zagreb.
Svi sudionici su iznijeli podršku “Halt – stop programu” Udruge sudaca za mladež, obiteljskih sudaca i stručnjaka za djecu i mlade, a Udruga Pragma će sukladno partnerskom sporazumu doprinijeti ostvarivanju projektinih ciljeva usmjerenih maloljetnicima i razvoju zajednice. 
fotografija11fotografija12