Godišnja nagrada za novinarske radove koji promiču vrijednosti obrazovanja 2017. – 2018.Pragma ovom Nagradom želi podržati rad novinara koji promiču vrijednost obrazovanja i koji svojim izvještavanjem doprinose kvalitetnijoj informiranosti građana o obrazovanju.

Projekt je do sada proveden na području cijele RH, a doprinio je provedbi građanskog odgoja u školama. Škole su istaknule i kako uključivanjem djece i mladih u odlučivanje učvršćujemo njihovo samopouzdanje jer je učenicima pružena mogućnost odabira – ona im daje osjećaj važnosti jer se njihov glas uvažava.

Nagrada se provodi uz potporu Grada Zagreba.

Prošlogodišnji dobitnici Nagrade na: http://www.udruga-pragma.hr/nagradeni-novinarski-radovi-koji-poticu-suosjecanje.

Preuzmite:
Uvodno pismo za odgojno-obrazovne ustanove.
Smjernice za provedbu glasovanja.
Glasački list i evaluacija.


RADIJSKI PRILOZI


Ivona Jakić, HRT – Radio Split
Zdrava mediteranska prehrana


Kristina Ljubić i David Bralo, Radio Megaton
Dan Univerzalne sportske škole


Sandra Maričić, HRT – Prvi program Hrvatskoga radija
Školski projekti u 2. razredu OŠ A. Šenoe


TELEVIZIJSKI PRILOZI


Kristina Čirjak, RTL
Student koji slika ustima


Silvia Vladić Vrban, Udruga media talenti za Sportsku televiziju
Borna Hadži-Veljković i Ivor Dunović, gimnastika